Про компанію

Наше підприємство  є одним з найбільших в Західній Україні виробників картонної упаковки. Можемо запропонувати упаковку з картону, кашированного мікрогофрокартону та гофрокартону, групову та сувенірну упаковку, а також широкоформатний рекламно-презентаційну продукцію, таку як стенди та шоу-бокси. 

Можемо запропонувати виготовлення картонної упаковки для різних сфер промисловості: для упаковки продуктів харчування - кави, чаю, соків, кондитерських і лікеро-горілчаних виробів і для промислових товарів - парфумерії та косметики, виробів зі скла, взуттєвої і текстильної промисловості, побутової техніки, ліків. Пропонуються також палети, тобто легкі піддони з гофрокартону, зручні для транспортування товарів. 

"Ельграф" має 3 виробничі цехи і цех по виготовленню штанцформ, сучасне обладнання додрукарської підготовки і після друкованої обробки, високопродуктивні машини офсетного друку та досвідчений колектив. 

Основною перевагою нашої фірми є власне виробництво матеріалів та застосування новітньої технології друку - препринт , яка дозволяє в стислі терміни друкувати великі тиражі з високою якістю. 

Таке поєднання дозволяє виробляти широкий асортимент поліграфічної продукції з високоякісних матеріалів: Упаковку з картону, кашированного мікрогофрокартону та гофрокартону, групову та сувенірну упаковку, широкоформатну рекламно-презентаційну продукцію (стенди, шоу-бокси та ін.).

Виконуємо різні види друку:
  • офсетний друк
  • флексопечать
  • препринт
Підприємство виробляє власні матеріали:
  • гофрокартон
  • мікрофарототон
Технологічний процес виготовлення нашої упаковки здійснюється повним замкнутим циклом : від розробки дизайну майбутнього виробу до його упаковки та відвантаження. 
Для декорування і захисту продукції від пошкоджень застосовуються різні види лакіровок і їх комбінації. Найбільш якісним з них за своїми характеристиками є ультрафіолетове лакування. 
Завдяки потужній виробничій базі, сучасному обладнанню та застосування передових технологій і високоякісних матеріалів ТОВ «Ельграф» є одним з лідерів з виготовлення упаковки в Україні. 
«Ельграф» - це яскрава і елегантна упаковка, яка відповідає всім світовим стандартам . Солідна репутація на ринку поліграфічних послуг і повна довіра.

Більше інформації на нашому офіційному сайті.
 
 
 

Види діяльності

Повноколірна картонна упаковка з елементами оздоблення.
Групова та сувенірна упаковка з мікро- та гофрокартону.
Широкоформатна рекламно-презентаційна продукція: рекламні стійки, стенди, шоу-бокси та ін.
Різного роду жиро і водо стійкі підкладки.
Власне виробництво 2-х – 7-ми шарового мікро- та гофрокартону.
Розробка індивідуальних конструкцій та дизайнів.
Офсетний або флексодрук у 6 фарб. Каширування.
Власне виготовлення штанцформ.
Повний цикл до друкарської і після друкарської обробки: тиснення різними видами фольги, конгрев, ламінування, УФ та захисні лаки, шрифти Брайля.

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

ТОВ ЕЛЬГРАФ
(основний офіс)

79000, Україна, Львівська, Львів, Тролейбусна, будинок 15
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create