Про компанію

Наше підприємство  є одним з найбільших в Західній Україні виробників картонної упаковки. Можемо запропонувати упаковку з картону, кашированного мікрогофрокартону та гофрокартону, групову та сувенірну упаковку, а також широкоформатний рекламно-презентаційну продукцію, таку як стенди та шоу-бокси. 

Можемо запропонувати виготовлення картонної упаковки для різних сфер промисловості: для упаковки продуктів харчування - кави, чаю, соків, кондитерських і лікеро-горілчаних виробів і для промислових товарів - парфумерії та косметики, виробів зі скла, взуттєвої і текстильної промисловості, побутової техніки, ліків. Пропонуються також палети, тобто легкі піддони з гофрокартону, зручні для транспортування товарів. 

"Ельграф" має 3 виробничі цехи і цех по виготовленню штанцформ, сучасне обладнання додрукарської підготовки і після друкованої обробки, високопродуктивні машини офсетного друку та досвідчений колектив. 

Основною перевагою нашої фірми є власне виробництво матеріалів та застосування новітньої технології друку - препринт , яка дозволяє в стислі терміни друкувати великі тиражі з високою якістю. 

Таке поєднання дозволяє виробляти широкий асортимент поліграфічної продукції з високоякісних матеріалів: Упаковку з картону, кашированного мікрогофрокартону та гофрокартону, групову та сувенірну упаковку, широкоформатну рекламно-презентаційну продукцію (стенди, шоу-бокси та ін.).

Виконуємо різні види друку:
  • офсетний друк
  • флексопечать
  • препринт
Підприємство виробляє власні матеріали:
  • гофрокартон
  • мікрофарототон
Технологічний процес виготовлення нашої упаковки здійснюється повним замкнутим циклом : від розробки дизайну майбутнього виробу до його упаковки та відвантаження. 
Для декорування і захисту продукції від пошкоджень застосовуються різні види лакіровок і їх комбінації. Найбільш якісним з них за своїми характеристиками є ультрафіолетове лакування. 
Завдяки потужній виробничій базі, сучасному обладнанню та застосування передових технологій і високоякісних матеріалів ТОВ «Ельграф» є одним з лідерів з виготовлення упаковки в Україні. 
«Ельграф» - це яскрава і елегантна упаковка, яка відповідає всім світовим стандартам . Солідна репутація на ринку поліграфічних послуг і повна довіра.

Більше інформації на нашому офіційному сайті.
 
 
 

Контактна особа

Контакти

ТОВ ЕЛЬГРАФ
(основний офіс)

79000, Україна, Львівська, Львів, Тролейбусна, будинок 15
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create